Nasze Orliki znowu wygrywają!

Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze Orliki znowu wygrywają!

Nasze Orliki znowu wygrywają!

           W sobotę, 21 stycznia, w Nowym Mieście nad Wartą odbył sie II Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Wicemarszałka Sejmu RP Ireneusza Grzeszczaka. Na zaproszenie naszych przyjaciół z warszawskich finałów turnieju "Orlika", w turnieju wzięli udział także chłopcy z naszej szkoły.

            W turnieju wystąpiło 10 drużyn: 5 w kategorii dziewcząt i 5 w kategorii chłopców. Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym", z których chłopcy z ZS1 wygrali 3, a jeden zremisowali. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy pierwszy zespół Polonii Środa Wielkopolska (4:1), w drugim - drugą drużynę ze Środy (3:1), a następnie KKS Kalisz (2:0). O zwycięstwie w turnieju decydował ostatni mecz z zespołem Kotwica Kórnik - dotychczas również niepokonanym. Mimo wielu znakomitych okazji z jednej i drugiej strony, mecz zakończył się bezbramkowym remisem, ale wieksza liczba bramek strzelonych przez naszych chłopców w poprzednich meczach dała nam zwycięstwo w turnieju. Królem strzelców, z siedmioma trafieniami na koncie, został Wiktor Sobczyk.

        W ten oto sposób drużyna prowadzona przez trenera Marka Burdzińskiego udanie rozpoczęła sportowe zmagania w nowym roku. Zespół wystapił w składzie: Eryk Baryła, Mikołaj Czajka, Wiktor Sobczyk, Szymon Cudaków, Michał Szymański, Igor Gołdyn, Szymon Karbowy, Bartosz Grochulski, Konrad Krupa i Sebastian Jaroński.


Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy naszych piłkarzy!


Galeria zdjęć.