2. Rekrutacja

Rekrutacja

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice! W imieniu Dyrekcji oraz Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole zapraszamy Państwa do podjęcia ważnej decyzji dotyczącej edukacji Waszych dzieci w klasach pierwszych, czwartych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole oraz w oddziałach przedszkolnych i sportowych naszej placówki.

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole rekrutacja odbywać będzie się według następującego terminarza:

- do oddziałów przedszkolnych: złożenie wniosku w dniach od 4 do 29 marca 2019 r. dla dzieci sześcioletnich urodzonych w roku 2013, dzieci pięcioletnich urodzonych w roku 2014, dzieci czteroletnich urodzonych w roku 2015 oraz młodszych. Dodatkowe informacje, szczegółowy terminarz, wnioski i deklaracje do pobrania  - KLIKNIJ TUTAJ

• - do klas pierwszych szkoły podstawowej: złożenie wniosku w dniach od 1 do 29 marca 2019 r. dla dzieci siedmioletnich urodzonych w roku 2012 oraz dzieci sześcioletnich urodzonych w roku 2013. Dodatkowe informacje, szczegółowy terminarz, wnioski i deklaracje do pobrania  - KLIKNIJ TUTAJ

• - do klasy czwartej szkoły podstawowej o profilu sportowym dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2009 w dniach od 19 marca do 12 kwietnia 2019 r.  Dodatkowe informacje i dokumenty do pobrania - KLIKNIJ TUTAJ

Informujemy, że prowadzimy również zapisy do świetlicy szkolnej. Kartę pobrać można w sekretariacie szkoły oraz z naszej strony internetowej - KLIKNIJ TUTAJ. Zapisy na świetlicę trwają do końca sierpnia 2019 r.

Mamy nadzieje, iż Państwa przemyślane i w pełni odpowiedzialne decyzje umożliwią dzieciom przygotować się w sposób właściwy do realizacji obowiązku szkolnego i przygotowania przedszkolnego.

FILMY PROMOCYJNE KLAS SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA

W razie wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego (63 27 20 398) jak również na naszą stronę internetową: www.sp2kolo.szkolnastrona.pl w zakładce „Rekrutacja” do pobrania wniosków oraz zgłoszeń o przyjęcie do wybranej szkoły.