• Odwiedziło nas: 42064879

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie naszej szkoły włączają się w ogólnopolski program "Zachowaj Trzeźwy Umysł", który w roku 2024 odbywa się pod hasłem „Bliżej siebie i innych, z dala od używek”.

W ramach programu na rok 2024 organizowane są trzy konkursy:

1. "Bliżej siebie i innych, z dala od używek” - Konkurs Plastyczno-Literacki": uczniowie oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych są zaproszeni do wykonania pracy, która kojarzy im się z motywem przewodnim kampanii.
  2. “Nie czas na nudę! Wykreślanka” - Konkurs Logiczny: uczniowie szkół podstawowych są zaproszeni do znalezienia wśród liter 15 słów związanych tematycznie z programem ZTU, a następnie ułożenia hasła.
  3. “Gramy o swoją przyszłość, bliżej siebie i innych, z dala od używek” - Konkurs Kreatywny: uczniowie szkół podstawowych są zaproszeni do wymyślenia i wykonania gry (planszowej, karcianej lub innej), w której zasady będą odzwierciedlać przedstawione hasło konkursowe.

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w tych konkursach. Więcej informacji na temat konkursów można znaleźć na stronie programu "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

Szczegóły i informacje dostępne w linku poniżej lub u pedagoga szkolnego.