UWAGA - KONKURS

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie „ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE” pod hasłem ”Odblaskowy senior - odblaskowy wnuczek”

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i wychowanków świetlic szkolnych, w kategoriach: klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8 oraz świetlice szkolne.

TEMAT:

1. Tematyka prac konkursowych „ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE” obejmuje bezpieczeństwo dzieci i seniorów w ruchu drogowym.
  2. Prace powinny być artystyczną wypowiedzią uczestnika konkursu na temat bezpiecznego poruszania się dzieci i seniorów wieczorem po drodze.

ZASADY ORGANIZACYJNE:

1. Prace konkursowe muszą być wykonane samodzielnie przez jednego autora.
  2. Prace konkursowe muszą być zgodne z tematem.
  3. Format pracy konkursowej: A3.
  4. Technika prac dowolna (na papierze).
  5. Każdy uczestnik konkursu może złożyć tylko jedną pracę.
  6. Prosimy nie przysyłać prac wyklejanych plasteliną, kaszami, makaronem, liśćmi, itp. Pod uwagę będą brane tylko PRACE PŁASKIE.
  7. W konkursie nie będą oceniane prace zbiorowe.
  8. W konkursie nie będą oceniane prace przesłane drogą elektroniczną.
  9. W przypadku zgłaszania więcej niż jednej pracy do konkursu z jednej placówki, należy dołączyć wypełnioną listę prac (Załącznik nr 3).
  10. Każda praca powinna posiadać wypełnioną KOMPUTEROWO i przyklejoną na odwrocie pracy w prawym dolnym rogu metryczkę (Załącznik nr 1) zawierającą: tytuł pracy, imię i nazwisko autora pracy, kategorię, nazwę, adres i dane kontaktowe placówki zgłaszającej pracę, imię i nazwisko nauczyciela lub wychowawcy. Prace nie podpisane, anonimowe lub z metryczką wypełnioną ODRĘCZNIE nie będą zakwalifikowane do konkursu.
  11. Rodzic / Opiekun Prawny w imieniu niepełnoletniego uczestnika konkursu oraz opiekun z ramienia placówki kierującej, mają obowiązek dołączyć do pracy konkursowej wypełnione oraz podpisane oświadczenie wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych (Załącznik nr 2).Brak podpisanego dokumentu przez Rodzica / Opiekuna prawnego uczestnika oraz nauczyciela /wychowawcy z ramienia placówki kierującej, skutkować będzie niezakwalifikowaniem pracy/prac do konkursu.
  12. Wszystkie załączniki oprócz metryczki, nie powinny być przyklejane / przypinane na odwrocie pracy, lecz dołączone do kompletu.
  13. W konkursie nagradzani są autorzy trzech najwyżej ocenionych prac w czterech kategoriach.
  14. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przyznania dodatkowych nagród i wyróżnień.

TERMIN

Prace konkursowe należy składać u pani Pauliny Bartłomiejczak do 15 października 2021 roku. Prace zostaną przesłane do organizatora konkursu – Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

REGULAMIN VII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ODBLASKOWO, WIDOCZNIE, BEZPIECZNIE” pod hasłem ”Odblaskowy senior - odblaskowy wnuczek” http://nowa.sp2dt.pl/images/1p/REGULAMIN_Konkurs_Odblaskowo_widocznie_bezpiecznie_SP2_DT%20z%20patronatem