• Odwiedziło nas: 42084670

Dzień Kobiet u przedszkolaków z grupy 0A

Ósmy marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą  wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i małe. W tym dniu zrobiliśmy sobie wspólne, uroczyste śniadanko ze zdrowych produktów przygotowanych oczywiście przez niezawodne mamy.

Był również toast wzniesiony soczkiem  malinowym i życzenia od kolegów z grupy. Nie obyło się bez słodkiego poczęstunku, drobnych upominków i kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli mili, uczynni i sympatyczni. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech. Święto Kobiet, które  obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania  upominkami swoich najbliższych.

Wychowawcy grupy dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Tekst: wychowawczynie grupy 0A