• Odwiedziło nas: 42061720

KONKURS RECYTATORSKI W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 0C

Z radością informujemy, że w naszym oddziale przedszkolnym 0C odbył się pasjonujący konkurs recytatorski. To wydarzenie, pełne emocji i talentu, przyciągnęło młodych widzów z oddziału 0B, którzy z zapartym tchem obserwowali występy swoich starszych kolegów.

Konkurs miał na celu rozwijanie umiejętności recytatorskich naszych przedszkolaków, a także promowanie miłości do literatury już od najmłodszych lat. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, a także cieszyć się pięknem słowa wypowiedzianego na głos.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich wysiłek i zaangażowanie. Jesteśmy dumni z naszych młodych artystów i nie możemy się doczekać kolejnych okazji do pokazania ich talentów. Gratulacje dla wszystkich!