tel. 63 2720398

Konkursy w szkole podstawowej rozstrzygnięte.

W miesiącu listopadzie “Szkolna Soczewka” zorganizowała konkurs plastyczny “Święty Mikołaj w świecie bajki” oraz konkurs literacki na wiersz o jesieni. Wręczenie nagród odbyło się 6 grudnia, w Mikołajki.

Celem konkursu plastycznego było pogłębienie wiedzy o bajkach, rozwijanie uzdolnień plastycznych i wrażliwości estetycznej uczniów. Wszystkie prace konkursowe posiadały wymagane walory artystyczne. Komisja konkursowa wyróżniła 4 prace.

Wyróżnieni uczniowie to:

Kacper Kołodziejski- kl.Ia (wychowawca p.H.Człapa),

Wiktoria Gibaszek -kl.IIa (wychowawca p.M.Śniegocka)

Martyna Tyl- kl.IIIa (wychowawca p.H.Sujecka)

Julia Żerkowska kl.IIa (wychowawca p.M.Śniegocka).

Zorganizowano wystawę wszystkich prac plastycznych biorących udział w konkursie.

W konkursie literackim na wiersz o jesieni wyróżnienie otrzymała Wiktoria Ulińska z klasy VIa. Zwycięzcy otrzymali  w nagrodę w postaci drobnych upominków.

Wszyscy uczniowie biorący udział w zorganizowanych konkursach przez “Szkolną Soczewkę” wzięli udział w losowaniu głównej nagrody - drukarki. Główną nagrodę otrzymała Klaudia Szczęsna z klasy VI a.