• Odwiedziło nas: 42632028

tel. 63 2720398

Jak tu pięknie i nastrojowo... U nas już Święta!

Zdolną mamy młodzież. Zdolną i pracowitą. Dzięki naszym uczniom, przy fachowym wsparciu i pomocy pań: Wioletty Tęgos, Agnieszki Adamek, Moniki Strugarek i Bogumiły Bartłomiejczak, przez kilkanaście listopadowych i grudniowych popołudni powstawały piękne ozdoby choinkowe i stroiki.

Efekty pracy zachwycają, a zdjęcia nie oddadzą ich uroku. Odwiedzający szkołę rodzice i goście z niedowierzaniem kręcą głowami słysząc, że większość ozdób wykonali własnoręcznie uczniowie naszego gimnazjum. Szkolne sale i korytarze są pięknie przystrojone, czuć już atmosferę zbliżających się Świąt. Przy okazji wywiadówek odbył się również kiermasz świąteczny dla rodziców, a prace uczniów cieszyły się wielkim powodzeniem. W przystrojenie swojej części szkoły włączyli się też najmłodsi – uczniowie klas I-III szkoły podstawowej – ich dziełem jest okazała choinka na korytarzu na pierwszym piętrze.