tel. 63 2720398

Międzyszkolny Przegląd Przedstawień Jasełkowych.

W czwartek, 8 grudnia 2011 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Kole – Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w Międzyszkolnym Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych.

Zbliżający się okres Świąt Bożego Narodzenia to doskonały moment, aby wspólnie z dziećmi przygotować jasełka. W tegorocznym przedstawieniu wystąpiły dzieci z klas od trzeciej do szóstej. Praca nad scenariuszem, próby,  oraz przygotowanie scenografii trwały kilka dni, a efekt końcowy mogliśmy oglądać na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole. Uczniowie z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Oprawę muzyczną spektaklu tworzyły piosenki, kolędy oraz żywiołowa gra na flażoletach.

Zajęcie drugiego miejsca przez naszą szkołę i otrzymanie Pucharu oraz słodkich upominków wywołało wśród wykonawców huraganowa salwę braw i okrzyków radości.

Serdeczne gratulacje dla zdolnych i pracowitych dzieci oraz ich opiekunów, w osobach pań: Elżbiety Kołodziejek, Katarzyny Żmijewskiej, Renaty Krauze-Witkowskiej i siostry Miriam.