tel. 63 2720398

Pomagamy Świętemu Mikołajowi!

Być wolontariouszem - to brzmi dumnie! Pomagać innym - powód do chwały. I tacy właśnie są uczniowie naszej szkoły, którzy w ostatni weekend włączyli się w akcję charytatywną "Pogotowie Świętego Mikołaja".

W ostatnią sobotę i niedzielę uczniowie naszej podstawówki wraz kolegami z gimnazjum uczestniczyli w akcji charytatywnej "Pogotowie Świętego Mikołaja". Od 9 rano do 18-tej, w Polo Markecie przy ul. Niezłomnych zachęcali klientów sklepu do zakupu towarów, które potem będą przekazane przez Banki Żywności osobom najbardziej potrzebującym.

Jak nam poszło? Organizatorzy akcji nie mogli uwierzyć, gdy już po niespełna dwóch godzinach nasi uczniowie zebrali trzy pełne wózki produktów! Przez dwa dni akcji zebrano dosłownie górę produktów spożywczych, zabawek, artykułów szkolnych! Hojność mieszkańców miasta była wielka, wspierana oczywiście przez aktywnie zachęcających do pomocy uczniów naszej szkoły.

Brawa dla wolontariuszy i ich opiekunów, gorące podziękowania dla wszystkich, którzy wspomogli tę szlachetną inicjatywę.