Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1326972
  • Do końca roku: 315 dni
  • Do wakacji: 123 dni

Nowy rok szkolny rozpoczęty!

    Tegoroczny rok szkolny rozpoczął się nietypowo, bo czwartego września. Mamy nadzieję, że wyjątkowo długie wakacje sprawiły, że dzieci i młodzież z radością powracają w szkolne mury. Podczas uroczystego rozpoczęcia na szkolnym placu apelowym zgromadzili się licznie uczniowie, rodzice, goście oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

    Chwilę po tym, gdy zabrzmiał pierwszy dzwonek na plac apelowy wprowadzono sztandar szkoły podstawowej, społeczność szkolna odśpiewała uroczyście Mazurka Dąbrowskiego, a dyrektor szkoły powitał wszystkich po wakacyjnej przerwie. Dzień ten był wyjątkowy zwłaszcza dla najmłodszych, czyli dzieci z zerówek oraz pierwszaków z podstawówki. Wzruszenia nie kryli także ich rodzice i dziadkowie. Po raz kolejny grupa dziewcząt i chłopców rozpoczyna naukę w oddziałach sportowych o profilu "piłka nożna" i "korfball".

     Wszystkim, dla których szkoła to "drugi dom" - czyli uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy udanego nowego roku szkolnego, a rodzicom - radości z osiągnięć ich pociech.

 

Zdjęcia. A. Wilk