Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1326490
  • Do końca roku: 316 dni
  • Do wakacji: 124 dni

Dzień Dziecka przedszkolaków

    Z okazji Dnia Dziecka w oddziałach przedszkolnych zorganizowane zostały ciekawe konkursy i zabawy, nie mogło też zabraknąć smakołyków przygotowanych przez rodziców. Z kolei w kolskim "ogólniaku" zorganizowana została "Dziecinada", w której uczestniczyły nasze sześciolatki.

   W tym wyjątkowym dniu dzieci bawiły się znakomicie gdyż atrakcji w szkole jak i poza szkołą było co nie miara: uczestniczyły m. in. w "Dziecinadzie" czyli festynie zorganizowanym przez dyrekcję, nauczycieli i uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Kole. W różnych zabawach, konkursach i doświadczeniach dzieci doskonaliły swe umiejętności. Wielką radość sprawiły dzieciom zabawy na dmuchanej zjeżdżalni. Uwieńczeniem zabaw był udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, która promuje czytelnictwo wśród uczniów. Uczniowie LO ułożyli „żywy” napis „CZYTAMY”, a uczestnicy Dziecinady prezentowali swe ulubione książki. Ostatnim punktem była bajka pt. „Smerfy”, w której w role aktorów wcielili się również uczniowie LO.  Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

 

        Następnego dnia w przedszkolu dzieci  świętowały dalej. Były zabawy, konkursy, słodkości oraz prezenty. Naszym milusińskim życzymy wszystkiego najlepszego!