• Odwiedziło nas: 42062282

EASTER EGG HUNT WITH QR CODES CZYLI SZUKANIE PISANEK ZA POMOCĄ KODÓW QR

Wielkanocne Poszukiwanie Jajek, znane jako “Easter Egg Hunt”, to popularna zabawa w Wielkiej Brytanii, która polega na szukaniu ukrytych świątecznych jajek. W naszej szkole, uczniowie klasy 7A mieli okazję doświadczyć tej tradycji w nieco inny, nowoczesny sposób. Podczas lekcji języka angielskiego, uczniowie zostali wyposażeni w smartfony i wysłani na teren szkoły, aby odnaleźć ukryte kody QR. Każdy kod QR zawierał wskazówki napisane w języku angielskim, które prowadziły do miejsc, w których zostały ukryte jajka. To była nie tylko zabawa, ale także doskonała okazja do praktyki języka angielskiego.

Zadanie polegało na znalezieniu wszystkich pisanek w jak najkrótszym czasie. Wygrała drużyna, która jako pierwsza odnalazła wszystkie ukryte jajka. Gratulacje dla zwycięzców!

To była wspaniała lekcja, która połączyła naukę z zabawą, a tradycyjne poszukiwanie jajek stało się nowoczesną przygodą z kodami QR. Czekamy na kolejne kreatywne lekcje języka angielskiego!