• Odwiedziło nas: 42055625

DZIEŃ MATEMATYKI W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM 0C

Dzieci w wieku 4 i 5 lat miały okazję uczestniczyć w zabawach matematycznych dostosowanych do ich wieku. Zabawy te stanowią fundament logicznego myślenia, ale przede wszystkim dostarczają radości, uczą i rozwijają.

Zabawy matematyczne w przedszkolu zachęcają do wspólnych poszukiwań i rozwiązań, inspirują do podejmowania nowych i coraz trudniejszych wyzwań. Dzieci miały okazję liczyć, rozpoznawać figury geometryczne oraz brać udział w grach, zabawach z odwzorowaniem i kodowaniem.

Wszystkie zadania, które dzieci wykonywały, pokazały, że matematyka może być ciekawa, przyjemna, a przede wszystkim daje dużo radości. Dzień Matematyki w naszym przedszkolu to niezapomniane doświadczenie, które na pewno zostanie w pamięci naszych przedszkolaków na długo.