• Odwiedziło nas: 41958647

DZIEŃ TOSTA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

29 lutego w naszej szkolnej świetlicy odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Dzień Tosta! To był dzień pełen smakowitych doznań i kreatywnych eksperymentów kulinarnych.

Uczniowie zebrali się w świetlicy, aby wspólnie celebrować tę radosną okazję. Dzieci miały możliwość samodzielnie przygotować sobie tosta, takiego jakiego lubią – z wędliną i serem, z samym serem, z masłem, a nawet na słodko. Uczniowie wspólnie degustowali przygotowane tosty, dzieląc się swoimi ulubionymi kombinacjami smakowymi. Atmosfera była gorąca, pełna śmiechu, rozmów i pozytywnej energii.

Dzień Tosta w świetlicy był nie tylko okazją do zabawy oraz kulinarnych eksperymentów, ale także doskonałą okazją do integracji społecznej i budowania więzi między uczniami.

Ten dzień sprawił dzieciom wiele radości.