• Odwiedziło nas: 41964086

Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii zimowych dla uczniów klas 1-3

Dnia 2 lutego 2024 r. w naszej szkole odbyło się istotne spotkanie, które miało na celu edukację naszych uczniów z klas 1-3 na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Spotkanie to poprowadzili sierż. szt. Konrad Rybicki i dzielnicowy sierż. szt. Łukasz Marciniak z Komendy Powiatowej Policji w Kole, wspierani przez p. Krystynę Wojdak, pracownika Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kole.

Podczas spotkania, nasi uczniowie mieli okazję wykazać się swoją wiedzą na temat przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa, zarówno podczas zorganizowanych wyjazdów zimowych, jak i podczas spędzania ferii w miejscu zamieszkania.

Ważnym elementem spotkania było również zwrócenie uwagi na szkodliwość napojów energetyzujących. Podkreślono, że są one przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych i nie powinny być spożywane przez dzieci i młodzież.

Chcielibyśmy podziękować za owocną współpracę ze szkołą i zaangażowanie wszystkich osób, które przyczyniły się do organizacji tego spotkania. Cieszymy się, że możemy wspólnie dbać o bezpieczeństwo i dobro naszych uczniów.