• Odwiedziło nas: 41959641

ZABAWA I NAUKA ZE SMARTFLOOR

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła została niedawno wyposażona w nowoczesne narzędzie dydaktyczne - interaktywną podłogę Smartfloor. Ten innowacyjny sprzęt służy naszym uczniom, umożliwiając im naukę poprzez zabawę.

Możliwość nauki poprzez zabawę jest niezwykle cenna, ponieważ angażuje uczniów na wielu poziomach, pomagając im lepiej przyswajać nowe informacje. Dzięki interaktywnej podłodze, nauka staje się bardziej dynamiczna i interesująca.

Smartfloor umożliwia uczniom naukę liczb i liter poprzez skakanie na odpowiednie symbole wyświetlane na podłodze. Dzięki temu zaawansowanemu urządzeniu, nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia w innowacyjnych zajęciach, które nie tylko rozwijają ich zdolności motoryczne i muzyczne, ale także kształtują spostrzegawczość i reakcje na bodźce wizualne.

Na zdjęciach uczniowie klasy 1B podczas zajęć zauroczeni nową pomocą dydaktyczną.