• Odwiedziło nas: 42017633

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY za nami

Pierwszy kiermasz świąteczny już za nami. Był pełen atrakcji dla uczniów i gości. Wszyscy świetnie się bawili w świątecznym klimacie. Dziękujemy za udział w tym wydarzeniu!

Rada Rodziców składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, przyjaciołom szkoły, nauczycielom i uczniom oraz zaproszonym gościom, którzy byli z nami podczas pierwszego Kiermaszu Świątecznego w naszej szkole. Dziękujemy partnerom za prezenty na loterię fantową.

Ogromne podziękowania należą się także tym, bez których to przedsięwzięcie nie mogłoby się udać: osobom przygotowującym ozdoby oraz słodkości - wielkie ukłony dla Was!

Raz jeszcze składamy serdecznie podziękowania wszystkim tym, którzy dołożyli małą cegiełkę do wspólnego sukcesu!