• Odwiedziło nas: 42033826

SZALONA STYLIZACJA ŚWIĄTECZNA - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Konkurs na "Szaloną stylizację świąteczną" z okazji mikołajek został rozstrzygnięty. Wszystkie stylizacje były piękne, kreatywne i wystrzałowe. Wybór był trudny, jednak po burzliwych obradach zostali wyłonieni zwycięzcy.
Oto wyniki:
- klasy 1-3, nagroda główna - Zuzanna Ostrzyniewska klasa 3A, wyróżnienie Bartosz Tomaszewski - klasa 2B,
- klasy 4-8, nagroda główna - Oliwier Kubiński klasa 4A, wyróżnienie Julia Gołdyn - klasa 7B.

Zostały wręczone również upominki ufundowane przez Samorząd Szkolny, SKO i Radę Rodziców.

Zwycięzcom konkursu składamy gratulacje, a wszystkim uczestnikom dziękujemy i liczymy na Was w przyszłym roku! Niech ten dzień wpisze się na stałe w kalendarz szkolnych imprez i będzie namiastką przedświątecznej atmosfery!