• Odwiedziło nas: 41964929

NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE SKO DLA SP2 W KOLE

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole od kilku lat aktywnie uczestniczy w Ogólnopolskim Programie SKO pod nazwą ZIELONE KOŁO-SP2. W miesiącu październiku, dzięki podejmowanym działaniom znaleźliśmy się w grupie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu SKO i otrzymaliśmy tytuł „Blog Miesiąca października”, którego hasłem przewodnim było szeroko rozumiane oszczędzanie.

Co miesiąc w danym roku szkolnym, w okresie od września do czerwca, specjalnie powołana komisja konkursowa dokonuje oceny blogów. Zrealizowane w naszej szkole działania w październiku 2022 roku dotyczące oszczędzania opisywane następnie na stronach szkolnego bloga kolejny raz doprowadziły do zdobycia głównej nagrody. Zdobycie tegorocznej nagrody związane jest także z otrzymaniem nagród i gadżetów dla uczniów naszej szkoły.

Prowadzony przez placówkę blog przyczynia się również do promocji szkoły i miasta, co widać po wielu pozytywnych wpisach internautów z całej Polski.

O naszej działalności i osiągnięciach można przeczytać na platformie Szkolne Blogi, gdzie umieszczane są najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz działania z zakresu przedsiębiorczości i edukacji ekonomicznej uczniów.