MIEJSKA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

1 września br. na szkolnym placu apelowym naszej szkoły miała miejsce Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022. Uczniów wraz z rodzicami, grono pedagogiczne oraz obecnych dyrektorów miejskich przedszkoli i szkół w nowym roku szkolnym uroczyście powitał Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski oraz Wiceburmistrz Lech Brzeziński.

O godz. 9.30, po wprowadzeniu sztandarów kolskich szkół podstawowych i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrał dyrektor szkoły, pan Waldemar Pietrzak, który powitał wszystkich zebranych i przekazał najważniejsze informacje o gotowości placówki do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Głos zabrali także zaproszeni goście: burmistrz miasta Koła, pan Krzysztof Witkowski oraz ksiądz kanonik Eugeniusz Strzech, Proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole. Następnie uczniowie udali się na pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się dyrektorzy kolskich szkół podstawowych i przedszkoli:

pani Agnieszka Szymańska, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1,

pani Izabela Adamek, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3,

pani Agnieszka Kozajda, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5,

pani Dorota Peda-Graczyk, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6,

pan Jarosław Janowski, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1,

pani Grażyna Trocińska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3,

pan Tomasz Poniecki, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4,

pan Marek Kujawa, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5,

oraz Przewodniczący Rady Rodziców przy SP nr 2 w Kole, pan Jarosław Felczyński.

Gospodarzami wydarzenia byli dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im Adama Mickiewicza w Kole, pan Waldemar Pietrzak oraz wiecedyrektor, pani Bogumiła Bartłomiejczak.