Złote certyfikaty

W Miejskim Ośrodku Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie działań Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” realizowanej pod hasłem „Dorastamy asertywnie”. Panu Waldemarowi Pietrzakowi, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole, został wręczony Złoty Certyfikat dla szkoły w podziękowaniu za pracę dydaktyczną, osobiste wsparcie i pomoc podczas jubileuszowej kampanii.

Złoty Certyfikat otrzymały również: pani Iwona Herman, pedagog szkolny oraz pani Edyta Żądło, psycholog szkolny, w podziękowaniu za poświęcony czas, zaangażowanie i wsparcie działań profilaktycznych.

Pedagog szkolny dziękuje nauczycielom: pani Wiolecie Tęgos, pani Agnieszce Lubczyńskiej i pani Renacie Krauze-Witkowskiej za pomoc w przeprowadzeniu konkursów w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2020.