• Odwiedziło nas: 41993811

NAGRODA DLA ZOFII WŁODARCZYK, KLASA 5A, W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNO-EKOLOGICZNYM

Miło nam poinformować, że Zofia Włodarczyk, uczennica klasy 5a naszej szkoły, zajęła II miejsce w kategorii uczniów klas IV-VI kolskich szkół podstawowych w Miejskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym „Wybieramy czyste powietrze – pozytywny wpływ energii geotermalnej na środowisko”.

Brawo Zosiu, gratulujemy!

Konkurs odbywał się pod honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Koła, a organizatorami Konkursu byli: Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kole, Urząd Miejski w Kole, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole.
Tematem Konkursu była ochrona powietrza przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z tzw. „niskiej emisji”. Zadaniem Konkursu – zinterpretowanie i zobrazowanie tytułowego hasła.
Nagrody – Laureatom Konkursu – zostaną wręczone 1 czerwca 2021 r. w Sali Sesyjnej Ratusza, ul. Stary Rynek 1.