• Odwiedziło nas: 41999649

TYDZIEŃ ULGI

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 2 w Kole przystąpiła do akcji TYDZIEŃ ULGI zorganizowanej przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zależy nam, aby powrót do nauki stacjonarnej był czasem radości i uśmiechu, czasem odbudowywania relacji - spróbujemy na nowo poznać się i zintegrować, dlatego nauczyciele w dniach 17-24 maja 2021 roku zrezygnują ze sprawdzianów, kartkówek, odpytywania i zadawania prac domowych. Więcej informacji pod linkiem: https://psychologia.uj.edu.pl/tydzien-ulgi

Informujemy również, że z inicjatywy pedagoga i psychologa szkolnego, we współpracy z MOPIPR w Kole, zostaną przeprowadzone zajęcia i spotkania wspierające i integrujące uczniów klas I-VIII. W klasach I-III terminy zostały uzgodnione przez psychologa szkolnego z wychowawcami klas. Harmonogram dla uczniów klas IV-VIII na załączonym zdjęciu.

Do zobaczenia w szkole