• Odwiedziło nas: 41992956

Zachęcamy do udziału w konkursie: „Wybieramy czyste powietrze – pozytywny wpływ energii geotermalnej na środowisko”

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kole, Urząd Miejski oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zapraszają dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych  z terenu  Koła do udziału w Miejskim Konkursie Plastyczno-Ekologicznym pt. „Wybieramy czyste powietrze – pozytywny wpływ energii geotermalnej na środowisko”.

Konkurs przebiega pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Koła.

Praca musi ściśle dotyczyć tematyki konkursu i spełniać następujące warunki: technika - dowolna, na papierze - A3, praca - płaska.

Prace należy dostarczyć za pośrednictwem wyznaczonego nauczyciela (koordynatora konkursu) lub indywidualnie (osobiście lub korespondencyjnie) na adres: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 19, 62-600 Koło - do 7 maja 2021r. do godziny 18:00.

Laureaci konkursu uhonorowani zostaną nagrodami - voucherami do wskazanych punktów handlowych - o wartości: I miejsce - 500 PLN, II miejsce - 300 PLN, III miejsce - 200 PLN oraz pamiątkowymi dyplomami.

Źródło i więcej informacji: