• Odwiedziło nas: 42190835

WYRÓŻNIENIE DLA LENY JANKOWSKIEJ Z KL. 5A W KONKURSIE PLASTYCZNYM „PLAKAT PROMUJĄCY BIBLIOTEKĘ SZKOLNĄ”

Miło nam poinformować, że uczennica z naszej szkoły - Lena Jankowska (kl. 5A) została wyróżniona w „Konkursie plastycznym na plakat promujący bibliotekę szkolną”. Konkurs zorganizowany przez CDN w Koninie – Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Kole w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych adresowano do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych z miasta Koła i powiatu kolskiego. Przedmiotem konkursu było wykonanie plakatu promującego bibliotekę szkolną przy wykorzystaniu dowolnej techniki plastycznej i własnego pomysłu. Konkurs poza rozbudzaniem zainteresowania książką i biblioteką miał na celu również popularyzację twórczego spędzania wolnego czasu.

LENIE SERDECZNIE GRATULUJEMY ORAZ ŻYCZYMY KOLEJNYCH ARTYSTYCZNYCH SUKCESÓW

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce wręczenie naszej Laureatce przygotowanego przez Organizatora dyplomu i upominku nastąpi po powrocie uczniów do szkół.

Dziękujemy również pozostałym uczennicom z naszej szkoły, których prace wpłynęły na konkurs. Są to następujące osoby: Dagmara Kieszkowska  (4A), Magdalena Łuczak (4A), Klaudia Sikora (4B), Zofia Włodarczyk (5A).