• Odwiedziło nas: 41914652

Dzięki rodzicom i uczennicom klasy 8a pracownia 12B po malowaniu nabrała blasku

Sytuacja pandemiczna wymusiła, aby uczniowie jednej klasy, ze względu na ich bezpieczeństwo, spędzali lekcje w ciągu dnia w jednej sali. Uczniom klasy 8a została przypisana sala 12B. Nie byłoby nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Kornelia Kubicka, Martyna Kałużna i Anastazja Lipiec, uczennice klasy 8a wraz ze swoimi rodzicami odnowili salę – wspólnie pomalowali. Widząc zaangażowanie młodzieży i rodziców, pani pedagog podarowała dekoracje i akcesoria, które ozdabiają nowe pomieszczenie, a parapety dekorują kwiaty ofiarowane przez panią psycholog. Rośliny zyskały imiona – Renia i Marcin.

Bardzo dziękujemy Kornelii, Martynie i Anastazji oraz ich rodzicom za zaangażowanie i za pracę, którą wykonali na rzecz szkoły.