tel. 63 2720398

Bal karnawałowy przedszkolaków

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to wydarzenie niezwykłe i bardzo przez dzieci wyczekiwane. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczając im wielu radości i przeżyć. Tak  też było u nas.

Jeszcze przed feriami zimowymi w oddziałach przedszkolnych odbył się bal karnawałowy. Kolorowy wystrój sali wprowadził przedszkolaków  w  radosny nastrój oraz zachęcał do wspólnej zabawy. Na tę wyjątkową okazję zaproszono do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach wspólnie z wychowawczyniami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, udając księżniczki, rycerzy czy inną wymarzoną postać z bajki, książki lub filmu. Aby dzieci odpoczęły i nabrały sił w trakcie balu rodzice przygotowali słodki poczęstunek.

Po przerwie muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Tekst: wychowawczynie