Jesienny koncert przedszkolaków

Maluchy z grupy 0C zaprosiły swoich rodziców oraz kolegów z pozostałych grup przedszkolnych na jesienne spotkanie z muzyką i poezją. W piosenkach, wierszach i tańcach przedstawiały uroki jesieni.

Dzieci, w jesiennych strojach ilustrowały ruchem prezentowane utwory; zbierały jabłka, kisiły kapustę, wykonywały najłatwiejsze ciasto w świecie, zatańczyły taniec polka –fasolka, jechały jarzynowym wozem i zaprzęgiem po kasztanowym mieście. Sala zamieniła się w piękny, jesienny krajobraz. Wśród kolorowej dekoracji wiatr tańczył z liśćmi, Pani Jesień niosła w koszyku dary jesieni. Dzieci ilustrując ruchem wesołe piosenki śpiewały, tańczyły jednocześnie świetnie się bawiły. Widać było ich radość  i zaangażowanie. Wiedziały , że występują dla bliskich im osób.  Kolejnego dnia na Koncert Jesienny przybyły dzieci z oddziałów przedszkolnych. Dzieci żywo reagowały na występ koleżanek i kolegów, biły brawa i śpiewały razem z występującymi. Występy spotkały się z dużym entuzjazmem zarówno ze strony rodziców jak i dzieci z oddziałów przedszkolnych.