• Odwiedziło nas: 41931480

Dzień Otwartych Drzwi za nami

W ostatnią sobotę drzwi naszej szkoły otwarte były dla wszystkich, którzy chcieli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną placówki. Goście szkoły odwiedzali klasy i pracownie, rozmawiali z nauczycielami, uczestniczyli w pokazie robotów i raczyli się pysznymi smakołykami.

Dzień otwarty rozpoczęliśmy o godzinie 10:00 spotkaniem z dyrektorem szkoły, który opisał działania i priorytety placówki oraz procedury związane z rekrutacją na nowy rok szkolny. Po krótkiej części artystycznej nasi goście wyruszyli na zwiedzanie: w klasach i pracowniach mogli uczestniczyć w ciekawych zabawach i eksperymantach, a największym zainternesowaniem cieszył się pokaz robotów programowanych przez uczniów szkoły. Wiele było rozmów z nauczycielami, wychowawcami klas, trenerami klas sportowych. Cześć rodziców pobierała i wypełniała dokumenty rekrutacyjne. A kto odrobinę zgłodniał udawał się do szkolnej stołówki na słodki poczęstunek.