2. Rekrutacja

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

W imieniu Dyrekcji oraz Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole zapraszamy Państwa do podjęcia ważnej decyzji dotyczącej edukacji Waszych dzieci w klasach pierwszych, czwartych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole oraz w oddziałach przedszkolnych naszej placówki.

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole rekrutacja odbywać będzie się według następującego terminarza:

• do oddziałów przedszkolnych
- złożenie deklaracj i o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025 w dniach od 12 do 23 lutego 2024 r.
- złożenie wniosku (wraz z wymaganymi dokumentami/ oświadczeniami) w dniach od 28 lutego do 15 marca 2024 r.

Dodatkowe informacje, szczegółowy terminarz, wnioski i deklaracje do pobraniaKLIKNIJ TUTAJ

•  do klas pierwszych szkoły podstawowej: złożenie wniosku w dniach od 4 do 29 marca 2024 r.

• do klasy pierwszej szkoły podstawowej o profilu sportowym dla dziewcząt i chłopców w dniach od 1 do 29 marca 2024 r.
Dodatkowe informacje, szczegółowy terminarz, wnioski i deklaracje do pobrania - KLIKNIJ TUTAJ

• do klasy czwartej szkoły podstawowej o profilu sportowym dla dziewcząt i chłopców w dniach od 1 do 29 marca 2024 r.

Informujemy, że prowadzimy również zapisy do świetlicy szkolnej. Kartę pobrać można w sekretariacie szkoły oraz z naszej strony internetowej - KLIKNIJ TUTAJ. Zapisy na świetlicę trwają do końca sierpnia 2024 r.

Mamy nadzieję, iż Państwa przemyślane i w pełni odpowiedzialne decyzje umożliwią dzieciom przygotować się w sposób właściwy do realizacji obowiązku szkolnego i przygotowania przedszkolnego.

W razie wątpliwości i pytań zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego (63 27 20 398),
jak również na naszą stronę internetową: www.sp2kolo.szkolnastrona.pl
w zakładce REKRUTACJA do pobrania wniosków oraz zgłoszeń o przyjęcie do wybranej klasy.