2. Komunikaty

Komunikaty

Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły, stworzyliśmy niniejszy folder KOMUNIKATY, by w czasach komunikacji elektronicznej uczynić sprawnym przepływ informacji między nami, by na bieżąco informować o sprawach dla wszystkich podmiotów szkoły istotnych, takich jak spotkania z rodzicami, dyżury nauczycieli, ważne przedsięwzięcia, wydarzenia, terminy rad pedagogicznych, sprawy socalne itp.

Bardzo proszę o systematyczne „zaglądanie” tutaj. W tym miejscu znajdziecie Państwo wszystkie pilne i ważne komunikaty,  które będę tu umieszczał z nadzieją, że tą drogą dotrą do Was w sposób pewny i szybki.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Kole

Lech Brzeziński