WYKAZ GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI SP NR 2 W KOLE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
WYKAZ GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W KOLE
DLA UCZNIÓW I RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
LP. |
IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA |
DZIEŃ TYGODZNIA |
GODZINY |
1. |
ANNA MACHOWICZ |
ŚRODA | 12.30-13.30 |
2. |
ANITA KALINOWSKA | PONIEDZIAŁEK | 14.35-15.35 |
3. |
ANNA TRĘBACKA |
ŚRODA | 12.30-13.30 |
4. |
WALDEMAR PIETRZAK | ŚRODA | 13.30-14.30 |
5. |
AGNIESZKA GAZDA |
CZWARTEK | 12.30-13.30 |
6. |
JOANNA STAROSTA |
WTOREK | 11.30-12.30 |
7. |
ALEKSANDRA PIETRZAK |
WTOREK
ŚRODA
|
13.00-13.30
13.40.14.10
|
8. |
RENATA KRAUZE-WITKOWSKA |
WTOREK | 12.50-13.50 |
9. |
AGNIESZKA LUBCZYŃSKA |
CZWARTEK | 13.35-14.35 |
10. |
JOLANTA MIKOŁAJCZYK |
WTOREK | 13.35-14.35 |
11. |
JOLANTA ZWIERZCHOWSKA |
PONIEDZIAŁEK | 13.35-14.35 |
12. |
BOGUMIŁA BARTŁOMIEJCZAK |
PONIEDZIAŁEK | 13.40-14.40 |
13. |
AGNIESZKA KOMNATA |
PONIEDZIAŁEK | 12.30-13.30 |
14. |
MARTYNA MIŚKO |
WTOREK
CZWARTEK
|
13.35-14.05
13.35-14.05
|
15. |
EWA TOMCZYK |
WTOREK | 14.30-15.30 |
16. |
KLAUDIA WOLSKA |
CZWARTEK | 15.30-16.30 |
17. |
MAGDALENA HETMAN-KURZAWIŃSKA |
PONIEDZIAŁEK | 14.35-15.35 |
18. |
MICHAŁ KAZIMIERCZAK |
CZWARTEK | 15.20-16.20 |
19. |
MICHAŁ PERZYŃSKI |
ŚRODA | 15.20-16.20 |
20. |
BEATA BĄKOWSKA |
CZWARTEK | 14.30-15.30 |
21. |
MARCIN CECHOWSKI |
WTOREK | 13.35-14.35 |
22. |
Ks MARCIN OLEJNICZAK |
ŚRODA | 9-50-10.50 |
23. |
MAREK BURDZIŃSKI |
PONIEDZIAŁEK | 14.30-15.30 |
24. |
ELŻBIETA MAJEWSKA |
PONIEDZIAŁEK | 12.501-13.50 |
25. |
ŁUKASZ SIKORSKI |
CZWARTEK | 11.30-12.30 |
26. |
PAULINA BARTŁOMIEJCZAK |
ŚRODA | 13.00-14.00 |
27. |
KATARZYNA ŻMIJEWSKA |
WTOREK | 12.30-13.30 |
28. |
PAULINA OLSZEWSKA |
WTOREK | 14.30-15.30 |
29. |
ELŻBIETA KARASZEWSKA |
PONIEDZIAŁEK | 14.35-15.35 |
30. |
IWONA HERMAN |
ŚRODA | 13.40-14.40 |
31. |
EDYTA ŻĄDŁO |
ŚRODA | 14.00-15.00 |
32. |
ALDONA LALIK |
PONIEDZIAŁEK
CZWARTEK |
12.45-13.15
11.30-12.00 |
33. |
MAŁGORZATA KRAJEWSKA |
PONIEDZIAŁEK | 11.45-12.45 |
34. |
ANNA CIEŚLAK |
WTOREK | 12.50.13.50 |
35. |
JOLANTA WDZIĘCZNA |
WTOREK | 11.30-12.30 |
36. |
AGNIESZKA ADAMEK |
PONIEDZIAŁEK | 13.30-14.30 |
37. |
MONIKA STRUGAREK |
PONIEDZIAŁEK | 15.00-.16.00 |
38. |
BEATA OBORSKA |
PONIEDZIAŁEK
ŚRODA
|
14.00-14.30
14.00-14.30
|
39. |
PATRYCJA NOWICKA |
CZWARTEK | 12.30-13.30 |
40. |
MARZENA SZMAJDZIŃSKA |
WTOREK | 10.30-11.30 |
41. |
MAGDALENA SZRAMSKA |
WTOREK | 11.00-12.00 |
42. |
AGNIESZKA JAROSZ |
ŚRODA
CZWARTEK
|
11.00-11.30
11.00-11.30
|
43. |
SYLWIA SZAFRAŃSKA-SZCZEŚNIAK |
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
|
11.00-11.30
11.00-11.30
|
44. |
DOROTA SOBCZAK |
ŚRODA | 10.30-11.30 |
45. |
IWONA ONAK | ŚRODA | 11.00-12.00 |