Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1326506
  • Do końca roku: 316 dni
  • Do wakacji: 124 dni

GŁOSUJEMY NA NASZĄ SZKOŁĘ: "Szkoła małego inżyniera"

     Serdecznie zachęcamy do głosowania na naszą placówkę w konkursie: "Szkoła małego inżyniera". Głosujemy CODZIENNIE od 1 do 15 grudnia. Udało się z placem zabaw NIVEA, udał się z WZOROWĄ ŁAZIENKĄ, więc i terz musi się udać! Potrzebujemy jedynie Waszego zaangażowania w głosowaniu!

     Nasza szkoła bierze udział w konkursie o możliwość pozyskania zestawu robotycznego Lego (zestaw LEGO MINDSTORMS EV3 o wartości 6 000zł) i goszczenia festiwalowej wystawy doświadczalnej. Konkurs opiera się na głosowaniu uczestników. Mamy za sobą sukcesy w głosowaniu o Podwórko Nivea i Wzorową Łazienkę, a obecny konkurs to kolejna szansa na zdobycie – wspólnym wysiłkiem społeczności szkolnej - pomocy do nauczania robotyki i automatyki w klasach młodszych. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole i kliknąć na napis „GŁOSUJ”. Następnie należy podać numer telefonu i wpisać go do okienka. Na nr telefonu system wyśle SMS z kodem. Otrzymany ciąg cyfr należy wpisać w odpowiednie pole w drugim okienku poniżej, a następnie kliknąć na napis „Głosuję”. Po prawidłowym wpisaniu otrzymanego kodu głos jest automatycznie zapisywany w punktacji. Głosowanie jest darmowe, koszt wysyłki SMS z kodem pokrywa organizator – firma Volkswagen Poznań. 13 szkół z największą liczbą głosów otrzyma nagrody. Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie.

     Zapraszamy do głosowania uczniów naszej szkoły, a także Rodziców, Znajomych, Przyjaciół, i wszystkich, którzy chcą nas wesprzeć.