• Odwiedziło nas: 1331974

Pożegnanie absolwentów gimnazjum

Uroczystość oficjalnego pożegnania absolwentów Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II już za nami. Dziewczęta i chłopcy z klas trzecich opuszczają mury naszej szkoły, a łzy wzruszenia, które widać było u wielu  z nich pozwalają nam wierzyć, że to miejsce pozostanie na zawsze w ich życzliwej pamięci.

Było uroczyście: Mazurek Dąbrowskiego, polonez, ślubowanie na sztandar szkoły, dyplomy Absolwenta Gimnazjum, przemówienie dyrektora szkoły, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców, kwiaty dla nauczycieli, nagrody dla najlepszych uczniów oraz tych, na których aktywność i pomoc zawsze można było liczyć. Było też wesoło: skecze, wiersze, piosenki. To była wspaniała uroczystość!

Drodzy Absolewnci: życzymy Wam powodzenia w dalszej nauce i życiu: na zawsze pozostaniecie częścią tej szkoły...