Pożegnanie absolwentów szkoły

Uroczystość oficjalnego pożegnania absolwentów już za nami. Dziewczęta i chłopcy z klas trzecich gimnazjum opuszczają mury naszej szkoły, a łzy wzruszenia, które widać było u wielu  z nich pozwalają nam wierzyć, że to miejsce pozostanie na zawsze w ich życzliwej pamięci.

Było niezwykle uroczyście: Mazurek Dąbrowskiego, ślubowanie na sztandar szkoły, dyplomy, listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców, przemówienie dyrektora, kwiaty dla nauczycieli, nagrody dla najlepszych uczniów oraz tych, na których aktywność i pomoc zawsze można było liczyć. Uroczystość, której autorami scenariusza byli uczniowie to także piosenki i wiersze oraz dziesiątki fotografii, będących wspomnieniem pięknych chwil. To była wspaniała uroczystość!

Drodzy Absolewnci: życzymy Wam powodzenia w dalszej nauce i życiu: na zawsze pozostaniecie częścią tej szkoły...

Fot: A. Maliński, szkoła