Piknik rodzinny klasy 1A

W ostatnią środę przed zakończeniem roku szkolnego rodzice dzieci z klasy 1A wraz z wychowawczynią p. Anną Trębacką zorganizowali piknik sportowo-integracyjny. Wszyscy bawili się wspaniale, a stoły uginały sie pod ciężarem smakołyków. Nie mogło też zabraknąć ogniska i pieczonych na nim kiełbasek.

Konkurencje sportowo-rekreacyjne poprowadził p. Marek Burdziński, a wzięły w nim udział zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Wynik rywalizacji - 4:3 na korzyść dzieci, ale ambitni rodzice już dziś zapowiedzieli, że przez cały rok szlifować będą formę i to oni zwyciężą podczas następnego pikniku Mrugnięcie. Rodzice zadbali, by na stołach nie zabrakło przękąsek, owoców i napojów, a zmęczeni sportowymi konkurencjami zawodnicy z apetytem zjedli upieczone na ognisku kiełbaski. Pogoda dopisała znakomicie, humorki również. To było niezwykle radosne popołudnie!