Dzień Rodziny oraz wycieczka maluchów

Wśród najważniejszych wydarzeń ostatnich tygodni w grupie przedszkolnej "Misie" był Dzień Rodziny obchodzony wspólnie z rodzicami oraz wycieczka do Zoo Safari w Borysewie.

Podczas uroczystości "Dnia Rodziny" przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wiersze, a na koniec przedstawienia wręczyły rodzicom laurki i drobne upominki. Celebrowanie tego szczególnego dnia zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Kilka dni później, dzieci wraz z rodzicami wybrały się na upragnioną wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego "ZOO SAFARI BORYSEW". Na miejscu czekało na maluchów mnóstwo atrakcji m. in. jazda na kucyku, karmienie zwierząt czy też przejazd kolejką po całym ośrodku, skąd można było podziwiać wiele zwierząt z różnych stron świata.