62-600 Koło, ul. Poniatowskiego 22

tel. 63 2720398, fax. 63 2619792

e-mail: sp2kolo@wp.pl

Puchar Tymbarku - zwyciężamy w mieście w powiecie kolskim

Turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku na szczeblu powiatowym odbył się w Kole na hali MOSIR dnia 27 lutego.

Przybyły trzy z pięciu zgłoszonych drużyn : Wółka Czepowa, Dąbie i SP 2 Koło. Nasi chłopcy /rocznik 2008 i młodsi/ w pierwszym meczu pokonał Wólkę Czepową 6:0 i stało się jasne że mecz z Dąbiem zadecyduje o awansie na finał wojewódzki. Po ierwszej połowie SP 2 Koło prowadziło 2:0 ale Dąbie po przerwie doprowadziło do wyrównania. Decydującą o awansie bramkę zdobyli nasi chłopcy i zwyciężyli 3:2. Skład zwycięzkiego zespołu: Natan i Martin Czajkowscy, Wiktor Jaskuła, Fabian Antonkiewicz, Franciszek Szkudlarek, Dominik Wieczorek i Wiktor Przystański. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został wybrany Natan Czajkowski. Opiekunem naszego zespołu był pan Marek Burdziński.