• Odwiedziło nas: 41620668

Ferie zimowe w naszej szkole

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie naszej szkoły korzystali z odbywających się w szkole zajęć. Sport, gry zespołowe, zabawy na świeżym powietrzu, nauka gotowania, zajęcia plastyczne i wiele innych atrakcji sprawiły, że dzieci znakomicie się bawiły.

Ciekawych zajęć nie brakowało, a tegorocznym zadaniem specjalnym było wykonanie makiety wioski olimpijskiej - przecież właśnie trwają igrzyska. Uczniowie z pomocą nauczycieli przygotowywali również pyszne posiłki, które z apetytem zjadali podczas pobytu w szkole. Bardzo podobały im się gry i zabawy sportowe na sali gimnastycznej oraz na placu zabaw. I choć aura w tym roku nie dopisała - brakowało śniegu, by jak co roku wyjść "na saneczki" do parku, to i tak było fajnie!