• Odwiedziło nas: 41571941

Kwestowaliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tegoroczny kolski finał zakończył się zebraniem kwoty 96 105,62 złotych, do czego przyczynili się uczniowie naszej placówki oraz harcerze z działającego przy szkole szczepu Zawiszy Czarnego, którzy łącznie zebrali 9 350  złotych! Szefem kolskiego sztabu WOŚP był dyrektor szkoły Lech Brzeziński.

Wolontariusze z naszej szkoły bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę, pomagali im również rodzice, którym serdecznie dziękujemy za opiekę nad dziećmi podczas kwesty. Widoczni byli także harcerze ze szczepu Zawiszy Czarnego. Druhna Elżbieta Biskupska serdecznie dziękuje za wsparcie i pomoc Rodzicom: Marzenie Szabelskiej, Magdalenie Jankowskiej, Renacie Namyślak, Julicie Płaczkiewicz, Milenie Bobkiewicz, Monice i Alfredowi Szkudlarkom, Annie i Zbigniewowi Jareckim, Edycie  i Tomaszowi Tęgosom, Igorowi Spławskiemu, Danielowi Boruszewskiemu, Robertowi Dopierale i Grzegorzowi Niteckiemu.

Opiekę nad zuchami i harcerzami w czasie kwestowania na WOŚP sprawowała kadra instruktorska: Elżbieta Biskupska, Paulina Olszewska, Kamila Walczak, Edyta Sławińska, Elżbieta Karaszewska oraz Dawid Sławiński.