Szkolne jasełka i opłatkowe spotkania uczniów, pracowników i emerytów

W ostatnim dniu przed przerwą świateczną szkołę wypełniły dźwięki kolęd, zapachy wigilijnych potraw i bożonarodzeniowa atmosfera. Uczniowie i nauczyciele obejrzeli jasełka, dyrektor Lech Brzeziński złożył wszystkim obecnym życzenia świateczne, a następnie rozpoczęły sie klasowe spotkania opłatkowe oraz wigilia obecnych i byłych pracowników szkoły.

W świąteczny nastrój wprowadziło nas przedstawienie "Opowieść wigilijna" Charlesa Dickensa, zaprezentowane przez uczniów pod kierunkiem p. Agnieszki Komnaty. Zebrani w sali gimnastycznej uczniowie i nauczyciele wysłuchali i wspólnie śpiewali kolędy, a po życzeniach dyrektora szkoły rozeszli się do sal, gdzie odbyły się klasowe spotkania wigilijne. Pięknie przystrojone stoły, a na nich smaczne wigilijne potrawy to zasługa rodziców, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji klasowych spotkań. A kto już skończył świętować z kolegami z klasy i wychowawcą, ruszył w poszukiwaniu kolejnych nauczycieli, by złożyć im życzenia i podzielić się opłatkiem.

Ostatnim akcentem dnia było spotkanie nauczycieli i pracowników szkoły oraz emerytów, o których nigdy nie zapominamy. Świąteczne życzenia przekazali nam również obecni na spotkaniu ks. kanonik Józef Wronkiewicz, Gwardian klasztoru Ojców Bernardynów Henryk Hajzler oraz Przewodniczący Rady Miasta Artur Szafrański.