Kolejne wzorowe łazienki służą uczniom szkoły

Jeśli ktoś nie pamięta - to przypominamy: mamy najpiękniejsze toalety szkolne w Polsce. Niby to "tylko toalety", ale chyba każdy zdaje sobie sprawę, jak ważne to miejsce i warto, by - podobnie jak sale, pracownie czy stołówka - spełniało najwyższe standardy, które należą się uczniom naszej placówki. W minione wakacje kolejne toalety wyremontowane zostały na parterze.

Przez całe wakacje trwały intensywne prace remontowe w toaletach na parterze szkoły podstawowej, a z ich efektów mogą korzystać uczniowie od dnia rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Służą one między innymi najmłodszym dzieciom z oddziałów przedszkolnych, stąd też ceramika sanitarna dostosowana została do wzrostu dzieci. Estetyką nawiązują do łazienek na piętrze; tych, które zachwyciły jurorów wygranego przez naszą szkołę konkursu "Wzorowa łazienka". Ich remont możliwy był dzięki wsparciu organu prowadzącego oraz pomocy firmy Geberit, na której hojność zawsze może liczyć szkoła.

Skoro jest okazja, to przypominamy wydarzenia, w tym materiały filmowe związane z konkursem "Wzorowa łazienka":

- artykuł o sukcesie w głosowaniu: KLIKNIJ TUTAJ

- "Dzień dobry TVN" w naszej szkole: KLIKNIJ TUTAJ