Sukces Hani Żurawik na Festiwalu Piosenki Przedszkolaków

Uczennica zerówki Hania Żurawik znakomicie zaprezentowała się w finale XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Czerwonak 2017". Podczas odbywających się w Koziegłowach pod Poznaniem finałach tego największego wielkopolskiego festiwalu śpiewających przedszkolaków Hania otrzymała od jury wyróżnienie.

Droga do finału była długa: najpierw eliminacje powiatowe w MDK Koło (17 maja), a następnie eliminacje rejonowe w Koninie (4 czerwca), w których wystapiło mnóstwo utalentowanych wokalnie dzieci. Ale to właśnie Hania zdobyła uznanie jurorów i reprezentowała naszą szkołą i miasto w finale. Wyróżnienie spośród trzydziestu biorących udział w finałach dzieci Hania wyśpiewała piosenką "Śpiewam i tańczę". Gratulacje dla Hani, jej rodziców oraz wychowawczyń!