Testy sprawnościowe do klas sportowych

W najbliższy piątek, 27 kwietnia 2018 r. o godzinie 15:00 na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kole odbędą się testy sprawnościowe do oddziałów sportowych o profilu "piłka nożna" oraz „korfball” dla dziewcząt i chłopców uczących się obecnie w klasach trzecich i szóstych szkół podstawowych.

Testy sprawnościowe podzielone będą na 2 części: testy sprawności ogólnej i specjalnej. Uczniowie obecnych klas trzecich i szóstych szkół podstawowych, których rodzice wyrazili zainteresowanie powstaniem klasy sportowej o profilu „piłka nożna” i „korfball” proszeni są o przyniesienie ze sobą zaświadczenia lekarskiego o zdolności do uczestniczenia w testach sportowych lub kartę zdrowia (dzieci trenujące na co dzień w klubach sportowych).  Przebieg testów obserwować będzie komisja rekrutacyjna. Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie – najlepiej z płaską podeszwą.

Raz jeszcze informujemy: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi, ul. Poniatowskiego 22. Piątek, 27 kwietnia 2018, godz. 15:00:

Serdecznie zapraszamy!