KONKURS PLASTYCZNY „ECO – KWIECIEŃ”

SKO, Kluby: „Przyrodnika”, „Młodzi i przedsiębiorczy” działające w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Kole oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „ECO–KWIECIEŃ”.

Kwiecień to miesiąc w którym obchodzimy „Światowy Dzień Ziemi” dlatego zadanie konkursowe polega na wykonaniu kwietniowej kartki kalendarza, zachęcającej do podejmowania działań na rzecz ochrony przyrody. Zilustrujcie przykłady przyjaznego postępowania dla środowiska, codzienne nawyki pozwalające na bardziej oszczędne i racjonalne wykorzystanie zasobów naturalnych naszej planety. Praca powinna zawierać także krótkie i wymowne hasło związane z tematyką konkursu.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów kl. I – III, IV – VI, VII – VIII szkół podstawowych.

Technika plastyczna i format – dowolne. Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych.

Prace należy złożyć do 30 kwietnia 2023 r. w Filii dla Dzieci PiMBP w Kole lub w bibliotece szkolnej. Praca musi być opisana i zawierać: nazwisko ucznia, klasę do której uczęszcza, nazwisko opiekuna, adres szkoły, a także oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Szczegóły - http://www.biblioteka-kolo.pl/?p=20182

Źródło: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole