WYMARZONY DZIEŃ Z MOJĄ RODZINĄ - RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy do udziału w II edycji rodzinnego konkursu plastycznego „Wymarzony dzień z moją rodziną” organizowanego przez MOPiPR w Kole pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Koła i Rady Miejskiej Koła.

Konkurs jest skierowany do rodzin z miasta Koła. Motywem przewodnim jest rodzinnie spędzany czas, zadaniem uczestników jest przedstawienie przy użyciu dowolnej techniki plastycznej tego, jak wyobrażają sobie wymarzony dzień, spędzony wspólnie w gronie rodzinnym. To spojrzenie na rodzinę, która postawiła na bliskość i bycie razem, a także inspiracja do ujrzenia wyjątkowych chwil i docenienia ich na co dzień.

TECHNIKA PRAC:

Dowolna – rysunkowa, malarska, graficzna (poza formami przestrzennymi)

WYMIAR PRACY: A4, A3

UCZESTNICY KONKURSU:

Kategoria – rodzinna - członkowie rodzin zamieszkujących w Kole, bądź rodziny w skład których wchodzi dziecko uczące się w kolskiej szkole podstawowej, oddziale przedszkolnym, przedszkolu

Szczegóły konkursu (Regulamin, Karta zgłoszenia, Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) - http://bip.mopiprkolo.nv.pl/a,15538,konkurs-plastyczny...