Zbiórka dla Krzykosiaków - podsumowanie akcji

W listopadnie Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunem, panią Anitą Kalinowską, zakończył akcję charytatywną dla schroniska w Krzykosach. Zbiórka żywności dla psów w naszej szkole rozpoczęła się w październiku, trwała do końca listopada i od razu stała się ważnym wydarzeniem dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Zebraliśmy bardzo dużą ilość suchej i mokrej karmy, koce, poduszki, zabawki, psie przysmaki, makaron i kaszę.

Pobyt w Krzykosach był  dużym przeżyciem i na długo pozostanie w sercach. W takich miejscach jak to, nietrudno o wzruszenie i refleksję o tym, jak dużo mogą zrobić ludzie dobrej woli.

Szczególne podziękowania należą się wolontariuszkom z klasy VB: Poli, Uli, Nataszy, Zuzi za pomysł, a paniom: Renacie Krauze-Witkowskiej i Agnieszce Jarosz za pomoc w przewiezieniu karmy do schroniska, pani Anicie Kalonowskiej za organizację akcji.