Nasza szkolna strona internetowa wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

Z satysfakcją informujemy, że nasza szkolna strona internetowa wyróżniona została w konkursie na Złotą Szkolnąstronę Roku 2018.

Po raz kolejny nasza witryna znalazła się w gronie nagrodzonych, wybranych z tysięcy szkolnych stron internetowych. Przypomnijmy, że w roku 2011 witryna naszego Gimnazjum nr 3 w Kole im. Papieża Jana Pawła II (dziś strona archiwalna, dostępna nadal w sieci pod adresem: http://www.gim3kolo.szkolnastrona.pl/) otrzymała I nagrodę -  Złotej Szkolnejstrony Roku. Rok później witryna Zespołu Szkół nr 1 w Kole otrzymała nagrodę za najlepsza Multimedialną Stronę Roku, a we wrześniu 2013 r. wyróżnienie w kategorii "5 Wspaniałych na 5 edycję Konkursu Szkolnastrona Roku".

Tegoroczne wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszej pracy nad ulepszaniem szkolnej witryny. Cieszymy się, że z każdym miesiącem przybywa nam odwiedzających. Stan licznika odwiedzin na dzień dzisiejszy wynosi 2 031 369! Tak, ponad 2 miliony wyświetleń!!! To naprawdę ogromna liczba! Każdego dnia nasza strona ma ponad 4300 wyświetleń; nie tylko z Polski, ale również z wielu innych krajów, m. in. Niemiec, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Stanów Zjednoczonych, a nawet Chin, Argentyny czy RPA).  Co ciekawe, nadal chętnie odwiedzana jest stara, nieaktywna witryna naszego gimnazjum - ma 676 216 odsłon.  Wyniki konkursu i nagrodzone strony - kliknij tutaj.

Dziękujemy naszym uczniom, rodzicom, przyjaciołom i wszystkim czytelnikom! Bądźcie z nami nadal!

Administratorzy