Mikołajki w grupie przedszkolnej 0A

Coroczne odwiedziny Mikołaja w naszym przedszkolu stały się już tradycją. W tym roku Święty Mikołaj przybył do nas czyli do grupy 0A w dniu swojego święta, czyli szóstego grudnia.

Przywitaliśmy go bardzo serdecznie prezentując się w kolorach, które lubi Mikołaj. Widać było, że nasz gość był bardzo uradowany takim powitaniem. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć wspólnej zabawy i pląsów. Mikołaj mógł również zobaczyć jak pracują dzieci  podczas wykonywania różnych zadań, które sam wymyślił. Dzieci starały się jak mogły, by sprostać wymaganiom i sprawdzić swoje umiejętności. Wreszcie nadszedł moment rozdania prezentów, które sprawiły radość wszystkim dzieciom. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Na Mikołaja czekały dzieci w innych przedszkolach. Zanim Święty Mikołaj nas opuścił, dzieci bardzo gorąco podziękowały za spotkanie i prosiły, by pamiętał o nich w przyszłym roku.

Tekst: wychowawcy 0a